Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0