Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5