Movies
Ratings
53
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0