Movies
Ratings
51
Big FishRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0