Series
Ratings
55
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0- The Hour Season 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The HourRated ★ 5.0