Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0