Series
Ratings
11
Criminal MindsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5