Movies
Ratings
435
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Mother!Rated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
HulkRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
FilthRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0