Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0