Movies
Ratings
572
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 1.5
Happy Death Day 2URated ★ 1.5
Take PointRated ★ 2.5