Series
Ratings
20
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0