Titles you rated
Spring DayRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0- BossRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5