Titles you rated
- HaochiRated ★ 3.5
- Dempseyroll confessionsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 1.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 2.5