Titles you rated
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
The Kingdoms of RuinRated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.0
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.5
- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 4.0