Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0