Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 0.5
One Missed Call 2Rated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The UpsideRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5