Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0