Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Runaway BrideRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0