Series
Ratings
38
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Kanna-sanRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 4.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5- 스모 걸!Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5- LimitRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Sumika SumireRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.0