Movies
Ratings
18
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0