Series
Ratings
53
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0