Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5