Movies
Ratings
150
The LunchboxRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Station AgentRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5