Titles you rated
TwelveRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.0
ManifestRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5