Titles you rated
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0