Titles you rated
VivariumRated ★ 2.0
TarRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Taking ChanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Snake EyesRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0