Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 1.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dark LegacyRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5