Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5