Movies
Ratings
122
Happy EndRated ★ 2.5
Black BookRated ★ 3.5
The Old GunRated ★ 3.0
AnthropoidRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 2.5
Stella. A Life.Rated ★ 3.0
DownfallRated ★ 1.5
SobiborRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0