Movies
Ratings
69
AnastasiaRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0