Movies
Ratings
15
SpellboundRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0