Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0