Series
Ratings
163- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 0.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0