Movies
Ratings
341
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0