Movies
Ratings
20
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0