Movies
Ratings
114
CarolRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0