Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0