Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Treasure PlanetRated ★ 4.5
Taxi 4Rated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 1.5
PredatorsRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0