Titles you rated
Sharp2Rated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5