Movies
Ratings
21
Scandal MakersRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0