Movies
Ratings
615
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
Suck Me ShakespeerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Isi & OssiRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
BurrowRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 1.0
PetRated ★ 1.5