Movies
Ratings
305
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
BuntRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
March of the PenguinsRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
TeethRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5