Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 4.5
Last Hero in ChinaRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 4.5