Titles you rated
MinariRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0