Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0