Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5