Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0