Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Unlocking SherlockRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5