Titles you rated
The PiperRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5