Titles you rated
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
The VirusRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5